Складання договорів
Зміст:
Договір це угода між сторонами. Їх може бути дві та більше. Головна мета укладення договору – це визначити і задокументувати права та обов’язки сторін. Та, щоб договір мав юридичну силу, він повинен бути оформлений правильно та спиратися на діючі законодавчі норми та закони в Україні. Як правильно скласти договір та які є підстави розірвання договору, читайте нижче
Види договорів
Існує досить велика кількість видів договорів. Вибір конкретного типу документу, залежить від ситуації, для якої він складається. Кожен договір приклад має свої особливості та регулює певні правовідносини.
Наша юридична компанія “Статус”, яка має багаторічний досвід в складанні договорів, надає допомогу в юридично правильному оформленні та складанні наступних видів договорів.
Вид договору | Опис |
Договір поставки продукції | Регулює відносини між продавцем і покупцем товарів |
Договір виконання робіт | Визначає умови виконання підрядних робіт |
Договір про надання маркетингових послуг | Регулює відносини між замовником маркетингових послуг та виконавцем |
Договір про надання ІТ-послуг | Визначає умови надання інформаційних технологій та послуг |
Договір оренди квартири | Регулює відносини між орендодавцем та орендарем житлового приміщення |
Цивільно-правовий договір | Широкий спектр договорів, які регулюють різноманітні цивільні правовідносини |
Правильно складений договір є запорукою захисту ваших інтересів та прав. Також цей документ запобігає виникненню конфліктів в майбутньому між сторонами.
Істотні умови договору
Оформлення будь-яких типів договорів відбуваються у відповідності з Цивільним кодексом України. Саме цей документ визначає чинність договору.
Згідно Статті 638 ЦКУ п.1. Договір вважається укладеним, якщо сторони досягли згоди з усіх істотних умов договору.
Згідно ЦКУ, істотні умови договору це умови про предмет договору або умови, які визначені законом як істотні. Тобто необхідні для договорів даного виду. Сюди також належать всі умови, щодо яких за заявою, принаймні однієї зі сторін має бути досягнуто згоди.
Припинення дії договору
Згідно Статті 638 ЦКУ п.2 Договір укладається шляхом пропозиції однієї сторони укласти договір (оферти) і з другої сторони – прийняття пропозиції (акцепту).
А от, розірвання договору за згодою сторін відбувається у випадках, коли інше не встановлено цим договором або законом.
Документ може припинити свою юридичну силу за рішенням суду на вимогу однієї зі сторін, якщо інша сторона його порушила.
Також розірвання договору в односторонньому порядку частково або в повному обсязі може відбутися, якщо таке право прописане в договорі або встановлено законом.
Розірвання договору – це також юридична процедура, яка має свої особливості. Наші юристи допоможуть вам правильно оформити документи для розірвання договору та захистити ваші права.
Переваги юридичної компанії “Статус” для укладання договорів
Договір при будь-яких життєвих обставинах – це дуже фундаментальний документ. І його укладення є відповідальним процесом, який вимагає ретельного знання законодавства України та досвіду фахівців.
Як ми працюємо з клієнтами при укладенні договору, щоб гарантувати ефективний результат?
- Фахівці визначають предмет договору.
- Далі – ми формулюємо чіткі умови договору, згідно побажань клієнта.
- Ретельно перевіряємо документ на відсутність будь-яких юридичних помилок.
- Професійно захищаємо інтереси клієнта.
Ми працюємо в сфері укладенні договорів багато років і за цей час ми отримали великий досвід. Наша компанія забезпечує індивідуальний підхід та повну конфіденційність. Ми гарантуємо високу якість і відповідність юридичним законам за дуже доступними цінами. Звертайтесь до наших фахівців!
Часті запитання (FAQ)
1. Вартість складання договору залежить від декількох факторів:
- його складності;
- ситуації, яка склалася між сторонами;
- обсягу роботи юристом.
2. Як договір укладається?
Спочатку наш юрист проговорює і вирішує з клієнтом всі умови документу. Потім – ми готуємо проєкт договору. Після узгодження – договір підписується сторонами.
3. Хто може заключати договір?
Укладення договорів може відбуватися між фізичними та юридичними особами.
4. Як юридично правильно вживається термін “складання договорів”?
Юридично правильно звучить – укласти договір. Наші юристи з багаторічним досвідом та знаннями проконсультують вас на рахунок будь-яких питань, пов’язаних з оформленням документів, в тому числі, і складання договорів.